İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu - Anker Turizm Travel

İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu

NO VISA
 • İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu: 2 gün Phuket , 2 gün Bangkok , 2 gün Pattaya Tüm ara uçuşlar dahil..
 • İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu: 2 gün Phuket , 2 gün Bangkok , 2 gün Pattaya Tüm ara uçuşlar dahil..
 • İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu: 2 gün Phuket , 2 gün Bangkok , 2 gün Pattaya Tüm ara uçuşlar dahil..
 • İzmir'den Türk Havayolları Farkı ile Uzakdoğu: 2 gün Phuket , 2 gün Bangkok , 2 gün Pattaya Tüm ara uçuşlar dahil..
 • James Bond Adası
 • Siam Niramit Show
 • Phi Phi Adası
 • Buddha Tapınağı
 • Yüzen çarşı
 • Million Year Stone park
2 gün Phuket , 2 gün Bangkok , 2 gün Pattaya Tüm ara uçuşlar dahil..

Bangkok ; Thai dilinde melekler şehri.Trafik,hava kirliliği ve kalabalığın oluşturduğu kaosun arasından fışkıran muhteşem Buda Tapınakları,yerel çarşıları,gece pazarları ,kaldırımlarında gün boyu yemeklerin piştiği sokaklarıyla Asya’nın en çok turist çeken kenti.Rama ünvanıyla anılan Tayland krallarına duyulan saygı ve sevgi şehrin her yanında dev panolar ve bayraklarla kendini hissettiriyor.Şehre hayat veren Chao Praya Nehri’nin kanallarında teknelerle gezmek şehri daha iyi tanımanızı sağlayacak. 

Pattaya ; Bangkok yakınlarında sayfiye kenti.Tekneyle gidilen Mercan Adaları’nda beyaz kumlu plajlarında serinleyip geceleri hiç bitmeyen eğlencelerine hazırlanın.Revü şovları,striptiz barları,sayısız gece klübü ve barlarıyla ünlü.İnci ve taş meraklıları için bölgedeki en uygun alışveriş merkezleri burada.

TOUR PLAN

Yazdır

1.

Days
İZMİR- İSTANBUL - PHUKET

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminalinden TK2325 Sefer Sayılı uçağımız ile 15:20’de İstanbul Yeni Havalimanına Hareket. Pasaport işlemlerimizin ardından TK172 Sefer sayılı uçağımız ile saat 20:30’da Phuket’e hareket ediyoruz. Uçakta alacağınız yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir akşam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından sabah 10:05’de Phuket'teyiz. 


2.

Days
PHUKET 2 click here for the tour programme

Varışımızı takiben özel aracımız ile otelimize transfer. Otelimize varış ve serbest zaman. 14.00’da odalarımızı alacağız. Bu süreçte rehberinizin önereceği aktiviteler ya da deniz/güneş/kum keyfi ile zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak 17.30’da hareket ile düzenlenecek olan açık büfe akşam yemekli Fantasea Show turuna (80 Euro) katılabilirler. Geceleme otelimizde

3.

Days
PHUKET 3 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna (80 Euro) katılabilirler. Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanı da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restoranında öğle yemeği yiyeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

4.

Days
PHUKET-BANGKOK 4 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra Otelden Check-out işlemleri sonrası valizlerimizi otel güvenliğine teslim ediyoruz. Takiben ekstra öğle yemekli VIP Phi Phi Adası Turuna (80 Euro) katılabilirler. Tur bitimi Phuket Havalimanına transfer. Tarifeli sefer ile ara uçuşumuz. (Uçuş süresi 1 saat).Akşam saatlerinde Bangkok'a varışımızı takiben Otelimize varış. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra PATPONG GECE PAZARI TURU (10 Euro) Yemeğin ardından dünyaca ünlü tüm markaların taklit ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarında alışveriş yapabilirsiniz. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

5.

Days
BANGKOK 5 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda altın Buddha Tapınağı, uyuyan Buddha Tapinağı, çiçek pazarı, Çin mahallesi, Parlamento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok’un egzotik güzelliğini hem de Tayland’ı derinden etkileyen Budizm'i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitimini takiben otelimize transfer. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra Bangkok kanallar turuna (40 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un meşhur su kanallarında tekneler ile yapacağınız gezinti unutulmaz anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Akşam ekstra Siam Niramit Show (60 Euro)... Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntüleri ile büyüleneceksiniz. Geceleme otelimizde.

6.

Days
BANGKOK -PATTAYA 6 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra Cnn televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü yüzen çarşı turuna (50 Euro) katılabilirler, Hindistan cevizi çiftliği, meşhur tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı bulabilirler. Tur bitimini takiben Pattaya’ya hareket ve yolculuğumuz esnasında arzu edenler için ekstra Million Year Stone Park Million Year Stone park ve Timsah çiftliği turu…(30 Euro) çevresi tamamı orjinal volkanik taslar ile donatılmış bu parkta, timsah çiftliğinde yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı, timsah show , kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulacaksınız. Ardından kraliyet ailesine ait olan dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti… Tayland’ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya’ya varış ve otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

7.

Days
PATTAYA 7 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Geleneksel Thai dansları ,evlilik seremonisi, fillerin birbirinden ilginç show’larını ,500 hektarlık alana kurulmuş botanik bahçesi ve orkide bahçelerini kapsayan Nong Nooch Tropical Garden ve dans show (40 Euro) turuna katılabilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Dünyaca ünlü Alcazar show turuna (40 Euro) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Show sonrasında sizleri bir sürpriz bekliyor. Geceleme otelimizde.

8.

Days
PATTAYA-BANGKOK 8 click here for the tour programme

Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz için ekstra Fil Safarisi turu. (45 Euro) Akşam üzeri özel aracımız ile Bangkok havalimanına transfer, Türk Hava Yolları TK65 sefer sayılı uçağımız ile İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Uçakta alacağınız yerel damak tadımıza göre servis edilecek keyifli bir akşam yemeği ve tatlı bir uykunun ardından İstanbul'dayız.

9.

Days
ISTANBUL-İZMİR

İnişimize takiben TK2310 sefer sayılı uçağımız ile saat 07:00’de İzmir’e hareket. 08:25’de İzmir’e varış.


INCLUDING:
* İZMİR-İSTANBUL-PHUKET & BANGKOK-İSTANBUL-İZMİR UÇUŞLAR
* SEÇİLEN TESİSLERDE ODA + KAHVALTI BAZINDA KONAKLAMA
* TÜM ANA UÇUŞLAR ve PHUKET BAĞLANTI UÇUSLARI
* TÜM GEREKLİ ALAN / HOTEL / ALAN TRANSFERLERİ
* TÜRKÇE TUR LİDERLİĞİ HİZMET
* BELİRTİLEN FİYATLAR *3 veya *4 YILDIZLI OTELLER İÇİN GEÇERLİDİR, FARKLI OTEL KATEGORİLERİ İÇİN OFİSİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

EXCLUDED:
*ÖĞLE ve AKŞAM YEMEKLERİ
* İSTEĞE BAĞLI TURLAR ve OTEL AKTİVİTELERİ
* YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU 50 TL

OTHER INFO

1-Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

2-Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Bazı uçuşlarda bu 15 kg ile sınırlandırılabilir.

3-Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

4-Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

5-Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

6-Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

7-Tayland için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulaması yapılmamaktadır.

8-Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Dolar bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır. 

9-Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ANKER TURIZM sorumlu tutulamaz.

10-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nsorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misarlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

ACTIVITY DETAILS
ACTIVITY CODE:
#237
LOCATION:
İzmir
MEALS:
Otellerde alınan sabah kahvaltısı
TRANSPORTATION
Flight    Bus   
MEETING:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali
LEAVING:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
EXTRAS
80 EUR
YEMEKLİ FANTASEA SHOW
80 EUR
YEMEKLİ JAMES BOND ADASI ve KANO GEZİSİ
40 EUR
BANGOK KANALLARI TURU
20 EUR
SEAFOOD REST. Ve PATPONG GECE PAZARI TURU
50 EUR
YÜZEN ÇARŞI TURU
60 EUR
SIAM NIRAMIT SHOW
30 EUR
MILLION YEAR STONE PARK ve TİMSAH ÇİFTLİĞİ
40 EUR
ALCAZAR SHOW

The above are optional and will be paid to the tour operator unless otherwise stated.

DATES AND PRICES

1.049

9 Days

Do you need more information about this tour?
Please click below button for quotes and special offers.

We will return shortly

CONTACT US: 0256 612 45 98

CONTACT

info@ankertravel.net
+90 256 612 45 98
INONU BULVARI NO: 14
    KUSADASI
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.