İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak Keyfi - Anker Turizm Travel

İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak...

BEST DEAL
  • İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak Keyfi: Aktarmasız Direk Uçuş ile 5 Gün Kayak ve Kar Keyfi
  • İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak Keyfi: Aktarmasız Direk Uçuş ile 5 Gün Kayak ve Kar Keyfi
  • İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak Keyfi: Aktarmasız Direk Uçuş ile 5 Gün Kayak ve Kar Keyfi
  • İzmir'den Direk Uçuş İle Pamporovo' da Kayak Keyfi: Aktarmasız Direk Uçuş ile 5 Gün Kayak ve Kar Keyfi
  • PLOVDİV
  • SNOWBOARD
  • PAMPOROVO
  • FİLİBE
  • KAYAK
  • SÖMESTR
Aktarmasız Direk Uçuş ile 5 Gün Kayak ve Kar Keyfi

Pamporovo, Bulgaristan’ın en önemli kayak merkezlerinden biri ve Türkiye’ye en yakın olanı. Ülkemizde Bansko ve Borovets kadar çok tanınmayan Pamporovo, 1960’lardan beri faaliyette ve konumundan dolayı aslında Türkiye’den ulaşımı çok kolay.
Pamporovo, Rodop Dağları’nın ortasında, 1926 metre rakımlı Snejenka (Snezhanka) zirvesinin eteklerinde kurulu. Yılda 240 gün güneş alan, çığ ve fırtına ihtimali bulunmayan görece ılıman bir bölge olan Rodop Dağları’nda olduğundan kayakseverler için çok ideal bir destinasyon. Kış aylarında kar kalınlığı 2 metreye kadar çıkabilen Pamporovo’da tam 18 farklı kayak pisti var.
Snejanka Zirvesi’nin etrafında konumlanan bu pistler farklı zorluk derecesinde. 37 km uzunluğunda alp disiplini, 25 km uzun kayaklı koşu pisti, snowboard sevenler için half-pipe pisti ve kızakla kaymak için Fun Park gibi pek çok farklı seçenek bulunuyor.

TOUR PLAN

Yazdır

1.

Days
İZMİR - PAMPOROVO

Sabah saat 05:45'de İzmir Adnan Menderes Havalimanında  buluştuktan sonra, Sabah 08:00 saatlerinde Sunexpress Havayolları İzmir – Plovdiv (Filibe) direk uçuşumuzla 1 Saatlik bir uçuştan sonra Plovdiv Havalimanına varıyoruz. Pasaport işlemlerimizi tamamlayarak Havalimanında bekleyen aracımız ve rehberimizle birlikte konaklama için seçtiğimiz PAMPOROVO bölgesindeki otelimize yolculuğumuzdan sonra otelimize varıyoruz. Sabah kahvaltısından (Ekstra) sonra dileyen misafirlerimiz hiç vakit kaybetmeden Kayak keyiflerini yaşamaya başlayabilirler. Kayak Malzemeleri ile ilgili bilgi ve destek almak için rehberimize başvurabilirsiniz.Gün boyu keyifli bir zaman geçirdikten sonra dileyen misafirlerimiz Akşam yemeği ve Pamporovo'nun gece hayatını tanımak üzere serbestçe vakit geçirebilirler. Otel seçiminde Yarım Pansiyonu tercih eden misafirlerimiz yemeklerini otelimizde alabilirler. Geceleme Pamporovo'daki Otelimizde. 


2.

Days
PAMPOROVO 2. click here for the tour programme

Oteldeki kahvaltımızın ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek kayak eğitimlerine katılabilirler. Kayak konusunda deneyimli misafirlerimiz ise günün keyfini çıkarmak üzere getirdikleri kayak setleriyle pistlerin keyfini çıkarırken dileyenler ise rehberimizden destek alarak kayak için ihtiyaçları olan malzemeleri de kiralayabilirler. Turumuzun bu ilk gününde 37 km uzunluğunda Alp disiplini, 25 km uzun kayaklı koşu pisti, Snowboard yapmayı sevenler için half-pipe pisti ve kızakla kaymayı sevenler için Fun Park’ın bulunduğu ve tüm Pistlerin kurulu olduğu, eğlenceli parkları da içinde barındıran gençlerin ve çocukların hoşça vakit geçirebilecekleri Snejenka Kulesi’nde vakit geçirebilirler. Gün boyu hoşça geçen vaktimizin ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

3.

Days
PAMPOROVO 3. click here for the tour programme

Sabah kahvaltımız ardından Kayak pistlerinde kayak ve kar keyfinizi doyasıya yaşayabilmek adına tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek olan kayak eğitimi alabilirler. Keyifli bir günün ardından dileyen misafirlerimiz Pamporovo’nun gece hayatından faydalanabilir. Geceleme otelimizde.  

4.

Days
PAMPOROVO 4. click here for the tour programme

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün kar ve kayak keyfini yaşamak üzere serbest olarak değerlendiriyoruz. Kayak yapmayacak ama karın keyfini aktivite alanında değerlendirmek isteyen misafirlerimize de gerekli bilgilendirmeler yaptıktan güzel bir gün bizleri bekliyor. Bugününü dileyen misafirlerimiz rehberimizin sizleri yönlendireceği Kültür gezileriyle değerlendirebilirler. (ekstra) Gün boyu hoşça geçen vaktimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama Pamporovo’daki otelimizde.

5.

Days
PAMPOROVO - FİLİBE (PLOVDİV) - İZMİR 5. click here for the tour programme

Sabah Saatlerinde rehberimizin verdiği buluşma saatinde, odalarımızı boşaltarak Otel resepsiyonunda buluşuyor ve Plovdiv Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Saat 10:00’da Sun Express Havayolları Plovdiv ( Filibe) - İzmir aktarmasız uçuşumuzla İzmir Adnan Menderes Havalimanına 11:00 saatlerinde varışımızla turumuz sona eriyor. Bir sonraki turumuzda görüşebilmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. 

INCLUDING:
* Sun Express Hava Yolları ile Aktarmasız Uçak Bileti
* Hava Limanı-Otel / Otel-Hava Limanı transferleri
* Seçmiş olduğunuz 4*- 5* otellerde 4 gece konaklama
* Seçmiş olduğunuz 4*- 5* otellerde 4 Sabah Kahvaltısı
* Yarım Pansiyon Otel seçen misafirlerin 4 Akşam yemeği
* Tüm Konaklama ve Otel Turist Vergileri
* Profesyonel Türkçe Rehberlik ve Yerel Rehberlik Hizmetleri
* Zorunlu Seyahat Güvence Paketi Sigortası (Ekstrem Sporları kapsamamaktadır)
* Kayak Ekipman ve Eğitim Yönlendirmesi-Desteği

EXCLUDED:
* Schengen Vize ve Servis Hizmeti 120 € Ücreti (Yeşil Pasaporta Vize Yoktur)
* Yurtdışı Çıkış Harç Bedeli. - Misafirler Tarafından Turdan Önce İlgili Bankalara Pasaport Numarası ile Yatırılır.
* Öğle Yemekleri ve Molalarda Alınan Yiyecek ve İçecekler
* Müze ve Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri ve bazı Ülke-Şehir giriş ücretleri
* Her Türlü Otel Ekstraları
* 65 Yaş üstü yolcular için ek sürprim sigorta ücreti olarak 15 €
* Ekstreme Sporlar Sigorta Poliçesi
* Ekipman Kira ve Eğitim Ücretleri

OTHER INFO

• Katılım gosteren misafirlerimizde mutlaka tur suresi boyunca gecerli Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)

• Tur esnasında programda bulunan tumulkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bolgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

.

• Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri gostermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.

• Erken Rezervasyon indirimleri için son ödeme tarihine kadar, paket turun tamamının ödenmiş olması gerekmektedir.

• Erken Rezervasyon döneminde yapılan rezervasyonda daha sonra değişiklik yapılmak istenirse, güncel fiyat ve şartlardan fiyat farkı hesaplanmaktadır.

• Ebeveynlerinden Anne veya Baba'dan biriyle seyahat edebeilmek için, Noterden muafakatname süresiz olarak ailenin yanında orjinalinin bulunması gerekmektedir. Muafakatname olmadan sınırda olaşabilecek sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

• Otele varışta giriş saati 14:00, Otel çıkış gününde otelden çıkış saati 12:00'dır.

• Otellerde Standard odalarda, 2 yetişkinin yanında kalacak olan ilave yetişkin ve çocuklar için ücretsiz yada indirimli olduklarından Standard yatak garantisi verilmez. Standart Yatak istenmesi durumunda aile odası tercih edilmesi gerekmektedir.

• Otele girişte satın alınan otelin pansiyonuna göre, ilk gün Öğle Yemeği ( Tam pansiyon), yada Akşam Yemeği ( Yarım Pansiyon) ile başlar, Çıkış günün Kahvaltı ile son bulur.

• Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gun kalaya kadar ucretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 gunden az kalması durumunda %30 ceza , 15 gun ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Turkiye den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar, Turkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

• Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile duzenlenmektedir. Gezi icin yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gun kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acente tarafından bildirilecektir. 

.Tur programında yer alan açılış fiyatları oda kahvaltı ve 4* kategorisindeki  konaklama için geçerlidir, yarım pansiyon ve farklı kategorilerdeki otel konaklamaları için ofisimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

ACTIVITY DETAILS
ACTIVITY CODE:
#170
LOCATION:
İzmir
MEALS:
Otelde alınan 4 sabah kahvaltısı
TRANSPORTATION
Flight   
MEETING:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
LEAVING:
İzmir Adnan Menderes Havalimanı

DATES AND PRICES

254

5 Days

Do you need more information about this tour?
Please click below button for quotes and special offers.

We will return shortly

CONTACT US: 0256 612 45 98

CONTACT

info@ankertravel.net
+90 256 612 45 98
INONU BULVARI NO: 14
    KUSADASI
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.