Matilda Hotel - Anker Turizm Travel

Matilda Hotel

 • Matilda Hotel
 • Matilda Hotel
 • Matilda Hotel
 • Matilda Hotel
OPTİONS

  Matilda Hotel; geleneksel mimari ile Yunan misafirperverliğinin buluşma noktasıdır. Zakynthos'un en güzel dalış alanında bulunmaktadır, aynı zamanda Zakynthos şehir merkezine ve havaalanına sadece 9km uzaklıktadır. Otel; Porto Zoro koyun da, Gerakas, St. Nicolas, Daphne ve Porta Roma plajlarına çok kısa mesafededir. 
  Otel; İonian Denizinin üstünde, Zakynthos'un yemyeşil manzarasının ortasında güneşlenmek için bir balkondur. Helenistik konseptte, konforlu mobilyalarla döşenmiş, misafir perver hizmet sunan bir oteldir.
  ODALAR : 
  2008 yılında renevasyon geçiren otel; karposttal gibi harika dağ ve deniz manzarası sunar. Tüm odalarda; mini buz dolabı, klima, uydulu TV, telefon, banyo, saç kurutma makinası ve duş, küvet veya jakuzzi bulunur. 
  Resepsiyon alanında; kiralama emanet kasası, salon ve havuz bulunur. Ücretsiz park alanı vardır. Talep halinde bebek yatağı verilir. Masaj ve yoga terapisi yapılır. İçeride ve dışarıda iki tane bar, televizyonlu salon, kapalı ve açık olmak üzere iki adet yüzme havuzu, malzemelerini (zeytin yağı, sebzeler vb.) kendi bahçesinden kullanan Zakyntos ve Yunan mutfağı sunan bir restaurant vardır.
  Zakyntos Zakynthos 291 00, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ziyafet Odası

  CONTACT US NOW

  Matilda Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Matilda Hotel
  41
  0TRL
  Matilda Hotel

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.