Lato Hotel - HERAKLION - Anker Turizm Travel

Lato Hotel - HERAKLION

 • Lato Hotel - HERAKLION
 • Lato Hotel - HERAKLION
 • Lato Hotel - HERAKLION
 • Lato Hotel - HERAKLION
OPTİONS

  Yıl boyu açık olan Lato Boutique Hotel sizi ağırlamaktan mutluluk duyar.
  35 yıldır hizmet veren otelimiz 2012-2013 kış döneminde tamamen yenilenmiştir ve sizi son teknoloji ve kaliteli hizmeti ile bekliyor.

  Konum olarak Lato Boutique Hotel; eski limanın ve Venedik hisarının karşısında olup, şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir.

  Heraklion'un en meşhur otellerinden olan Lato Boutique Hotel; estetiğe, kaliteli hizmete, rahatlığınıza çok önem verir : 2 binadan oluşan otelimiz bir resepsiyon, lobby, restorantlar, bar, toplantı salonları, küçük bir fitness center, standart ve lüks odalar sunar.

  ODALAR :
  2011-2012 kış sezonunda tamamen yenilenmiş standart odalardan - bulundukları kata göre - şehir ya da avlu manzaralıdır. Rahat yataklar, yorgan ve çarşaflar, yazı masası, otomatik güvenli kilit, elektronik kasa, klima, Wi-Fi, plazma TV, minibar, telefon, yangın alarm sistemi, duşlu banyo, saç kurutma makinesi ve oda servisi mevcuttur.  Çocuk indirimleri (odalarını 2 yetişkin ile paylaşması şartıyla) : - 6 yaşa kadar : ücretsiz. Bebek yatağı da - istek üzere - ücretsizdir - 6-12 yaş arası : indirimli ücret ödenir
  Crete Epimenidou 15, Iraklio 712 02, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ziyafet Odası

  CONTACT US NOW

  Lato Hotel - HERAKLION ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Lato Hotel - HERAKLION
  41
  0TRL
  Lato Hotel - HERAKLION

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.