Pietra e Mare Hotel - Anker Turizm Travel

Pietra e Mare Hotel

 • Pietra e Mare Hotel
 • Pietra e Mare Hotel
 • Pietra e Mare Hotel
 • Pietra e Mare Hotel
OPTİONS

  Pietra A Mare Hotel, Mykonos şehir merkezine 12 km. uzaklıktaki Kalo Livadi plajında yer alan ve harika Ege denizi manzarasına sahip bir oteldir. Pietra A Mare Hotel, Mykonos'taki en zarif oteller arasındadır. Burada kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedebilirsiniz. Dünya Küçük Lüks Otelleri Üyesi olan Pietra e Mare, lüks ve bireyselleştirilmiş hizmet veren, örnek teşkil eden odalar ve romantik balayı suitleri sunmaktadır.

  ODALAR : 
  Deniz manzaralı odalar
  Pietra A Mare Hotel; ince bir zevk ve yumuşak dokunuşlarla dekore edilmiş deniz manzaralı odalar ve suitler sunar. Mykonos, Kalo Livadi plajında yumuşak beyaz tonlardaki odalarını Egenin maviliğiyle kombinleyen otel; 30 güzel Mykonos odasından ve kikladesin en romantik suitlerinden oluşur. Seçili ve farklı dekarasyonuyla, deniz manzaralı odaları ve suitleriyle, Kiklades mimarisinin geleneksel dokunuşlarıyla otelin şık ve lüx havasını hissedersiniz. Pietra A Mare Hotel'in deniz manzaralı odalarında gelenek ve görenekleri hissederken deniz ve gökyüzünün maviliğinin ufukta kayboluşunu izleyebilirsiniz. Otel odalarında; klima, bornoz, telefon, saç kurutma makinası, mini bar, CD ve DVD oynatıcı, TV, kasa ve tüm VIP servisleri romantik Mykonos otelinden isteyebilirsiniz.
  Mykonos Elia Beach, Mikonos 846 00, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Saç Kurutma Makinesi

  CONTACT US NOW

  Pietra e Mare Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Pietra e Mare Hotel
  41
  0TRL
  Pietra e Mare Hotel

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.