Electra Palace Hotel-Plaka - Anker Turizm Travel

Electra Palace Hotel-Plaka

 • Electra Palace Hotel-Plaka
 • Electra Palace Hotel-Plaka
 • Electra Palace Hotel-Plaka
 • Electra Palace Hotel-Plaka
OPTİONS

  Atina, Plaka'da bulunan Elektra Palace Hotel; Acrpolis & Parthenon'a (Atina'nın ilk tanrılarına adanmış tapınak), Acropolic New müzesine, Dionysus'un temsili antik tiyatrosuna, Herodion tiyatrosuna (her yaz önemli sanat etkinliklerine ev sahipliği yapar) ve şehrin önemli noktalarına sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. Bazı sebeplerden dolayı otelin konumu ayrıcalıklıdır : Günün herhangi bir zamanında alışveriş ya da bir şeyler içmek için otelin bulunduğu iş ve ticaret merkezinde yürüyüşe çıkabilirsiniz. Eleftherios Venizelos uluslararası havaalanı veya Pire limanından otele; toplu taşıma ile kolayca ulaşabilirsiniz.
  Otel yakın zamanda; 
  diğer Atina otelleri arasında öne çıkacak, eski aristokrat çevresinde kaliteli ve ince estetiği yansıtacak şekilde genişletilmiş ve yenilenmiştir. Otelde; 102 standart oda (33'ü Acropolis manzaralı), 9 junior suit, 10 suit ve 1 kral dairesi bulunmaktadır.
  ODALAR :
  Tüm odalarAtina'daki en iyi otellerinden biri için uygun olan tüm olanaklara sahiptir: ses geçirmez camlı pencereler, klima, TV, uydu alıcısı, mini bar, kasa, telefon, internet bağlantısı, acil durum ışıklandırmaları, banyo malzemeleri (saç kurutma makinası, bornoz, terlik, özel ayna), 24 saat oda servisi. İş seyahati için gelen misafirlerimiz toplantı salonu ve özel garajdan yararlanabilirler.
  Athens 8-20 N, Navarchou Nikodimou Street, Atina 105 57 Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  Feribot veya uçakla ulaşım sağlanabilir.

  CONTACT US NOW

  Electra Palace Hotel-Plaka ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Electra Palace Hotel-Plaka
  41
  0TRL
  Electra Palace Hotel-Plaka

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.