Electra Athens Hotel - Syndagma Area - Anker Turizm Travel

Electra Athens Hotel - Syndagma Area

 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
 • Electra Athens Hotel - Syndagma Area
OPTİONS

  Atina'nın merkezinde, Ermou caddesi üzerinde ve Syntagma Meydanı karşısında bulunmaktadır. Kentin ticaret bölgesinde ayrıcalıklı konuma sahip olan otel; iş ve alışverişi birleştirmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Ayrıca; alışveriş merkezleri, başlıca moda markaları (Panepistimiou, Stadiou, vb.), Kolonaki meydanı ve Atina'nın diğer merkezi sokaklarında yürüme mesafesinde; aynı zamanda antika dükkanlarına, geleneksel tavernalara, güzel Atina bölgelerine ve gece hayatının canlı olduğu yerlerede yakındır. Ayrıca, Atina'nın en önemli tarihi-arkeolojik yerlere ve Syntagma metro istasyonuna yakındır. Otel geçirdiği renovasyon ile; konseptini geleneksel Yunan misafirperverliği kavramı ile modern ve yüksek-kaliteli hizmetini birleştirmiştir. 
  ODALAR : Otelin; 106 standart ve 3 suit odası vardır. Tüm odalar klasik tarzda zarif bir şekilde dekore edilmiştir. Misfirlerine, ahşap mobilyalarıyla doğal ve sıcak bir ortam yaratır. 
  Otel aynı zamanda sigara içmeyenler için özel bir kat ayırmıştır. Çamaşırhane servisi ve 24 saat boyunca oda servisi hizmeti verir. 

  Athens Atina Ermou 5, Atina 105 63, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  Feribot veya uçakla ulaşım sağlanabilir.

  CONTACT US NOW

  Electra Athens Hotel - Syndagma... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Electra Athens Hotel - Syndagma Area
  41
  0TRL
  Electra Athens Hotel - Syndagma Area

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.