Aressana Spa Hotel&Suites - Anker Turizm Travel

Aressana Spa Hotel&Suites

 • Aressana Spa Hotel&Suites
 • Aressana Spa Hotel&Suites
 • Aressana Spa Hotel&Suites
 • Aressana Spa Hotel&Suites
OPTİONS

  Santorini, Fira'nın merkezinde bir spa oteli...

  Aressana Spa & Suites Otel'e adım attığınız andan itibaren peri masallarındaki gibi bir tatil sizi bekliyor. Santorini' nin heyecan verici hayatını, Kiklades takım adalarının huzuruyla birlikte yaşayacağınız 5 yıldız kalitesinde bir tesis. Misafirlerimizi eski bir arkadaş samimiyetinde, içtenlikle karşılıyoruz.

  Aressana Spa & Suites Otel; evinizden uzakta, farklı ve zarif bir ev deneyimi sunuyor. Gerçek Santorini, Fira kültürüne yapılan bir yolculuk; öncelikle taze meyve ve çiçek kokularını hissettirir, havası ise insanı dinlendirir. Geleneksel mutfak kültürünü yaşatmak için; her zaman organik ürünlerle hazırlanan ev yapımı lezzetler sunulur.

  Önde gelen Fira otellerinden biri : Aressena Spa Hotel & Suites Otel; her anlamda 5 yıldızlı bir otel kategorisindedir. Sessiz ve atmosferik bir cennet, asla 4 duvar arasında kalmak istemeyeceğiniz bir şehir otelidir. Kiklades adalarının benzerliğinin içinde kendine özgü bir hava içinde olan adada; volkanik taşlar, jeolojik malzemelerden tasarım hediyelikler bulabilirsiniz. Öyle bir otel hayal edin ki; şehrin merkezinde, uçsuz bucaksız bir yeşil alana sahip, temiz hava soluyabileceğiniz, hem dinlenip hem eğleneceğiniz bir hizmet sunuyor. 5 yıldızlı bir deneyimin kolay ulaşılabilir olanaklar, profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizlere konforlu bir tatil yaşatacağının garantisini veriyor. 

  ODALAR :
  Özel odalarının çoğu; lobiden bir kat aşağıda yer almaktadır. Belirtilen fiyatlar "bahçe manzaralı" odalar için geçerlidir.

  Santorini; hayranlık uyandıran mükemmel bir tatil yeridir. Romantik, keyifli ve gizemli bir tatilin en iyi adresidir. Ada yaşamını merak edenler için ideal bir yaşam sunar.
  Santorini Santorini Mitropoleos, Thira 847 00, Yunanistan

  Yunanistan geceleme vergisi hariçtir. Rezervasyon değişiklik ve iptal kuralları için bizimle iletişime geçiniz.

  • Şehir Merkezine Yakın

  CONTACT US NOW

  Aressana Spa Hotel&Suites ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Aressana Spa Hotel&Suites
  41
  0TRL
  Aressana Spa Hotel&Suites

  CONTACT

  info@ankertravel.net
  +90 256 612 45 98
  INONU BULVARI NO: 14
      KUSADASI
  We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.