Hotel Argento, Saint Julian's - Anker Turizm Travel

Hotel Argento, Saint Julian's

  • Hotel Argento, Saint Julian's
  • Hotel Argento, Saint Julian's
  • Hotel Argento, Saint Julian's
  • Hotel Argento, Saint Julian's
OPTİONS
  • Room & Breakfast
    Select your dates for prices

Günde 24 saat sınırsız rahatlığınız bizim işimiz...

 Saint Julians’da yeni ve modern 4 yıldızlı bir şehir oteli olan Argento, 1 Haziran 2011’de açılmıştır. Size hem kaliteli hem kişiye özel hizmet sunmayı amaçlar. 74 odası ile Saint Julian’s'ın merkezindedir ve lüks Portomaso marinası ve Paceville köyüne çok yakındır. Saint George plajı 500 m. uzaktadır. Lobiye girer girmez sakin ve elegant bir hava sezeceksiniz. Personelimiz konuştuğu yabancı diller ile misafirperverliğimizi kanıtlamaktadır.

Hizmetler : 24 saat açık resepsiyon, farklı diller konuşan personel, lobide ücretsiz Wi-Fi ve bilgisayar köşesi. Hotel Argento, Saint Julinas' ın en yüksek noktalarından birinde olduğu için, çatı katı havuzundan harika bir manzara göreceksiniz : Spinola Körfezi ve deniz kenarındaki sayısız restoranlar. Diğer hizmetler ise : restoran, lobby bar, taksi servisi, kambiyo, kiralık araba/motor standı, kuru temizleme, oda servisi (günün belli saatlerinde)
Malta Triq il-Qaliet, San Ġiljan STJ 3255, Malta

CONTACT US NOW

Hotel Argento, Saint Julian's ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hotel Argento, Saint Julian's
41
0TRL
Hotel Argento, Saint Julian's

CONTACT

info@ankertravel.net
+90 256 612 45 98
INONU BULVARI NO: 14
    KUSADASI
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.