Hotel Mellieha Bay, Ghadira - Anker Turizm Travel

Hotel Mellieha Bay, Ghadira

  • Hotel Mellieha Bay, Ghadira
  • Hotel Mellieha Bay, Ghadira
  • Hotel Mellieha Bay, Ghadira
  • Hotel Mellieha Bay, Ghadira
OPTİONS
  • Room & Breakfast
    Select your dates for prices

Malta’nın en büyük plajının hemen yakınında...

“Evden uzak evim” olarak bilinen Mellieha Bay Hotel, Malta ’nın en büyük plajı ve yeşil bahçelerine çok yakındır. Tüm odalar deniz manzaralıdır. Personel tatilinizin gönlünüzce geçmesi için hizmetinizdedir. Malta dinlenmek için harika bir destinasyonudur.

Odalar : Daha önce Mellieha Bay’de kalanlar harika deniz manzaralı odalarımızı bilirler. Masmavi Akdeniz’in esintileri pencerelerden 313 odaya kadar ulaşıyor. Odalarımız tek kişi yada iki kişi için uygundur. İlave olarak yetişkin ya da iki çocuk (12 yaşa kadar) ilave edilebilir. Bağlantılı odalar da mevcuttur. Her odada, çift kişilik veya 2 tek kişilik yatak, çanak antenli televizyon, radyo, telefon, yazı masası, Wi-Fi, saç kurutma makinesi, minibar (istek üzerine dolduruluyor), Kasa (istek üzere), klima ve ısıtma mevcuttur. Oda servisi (atıştırma ve içecek) saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Eğlence : Mellieha Bay Hotel, plaja çok yakın ve Mellieha köyünden 3 km uzaktadır. Mellieha köyünde bowling, dalış, dans, dinlenme ve alışveriş imkanlarını bulacaksınız. Otelde ise; bilardo, masa tenisi, 2 adet açık havuz, ısıtmalı kapalı havuz, fittnes, su sporları ve dalış merkezi, tenis ve disko bulunmaktadır. Çocuklarınız için iki oyun alanı, iki havuz, özel çocuk menüleri, tenis ve masa tenisi mevcuttur. Yaz aylarında ise, küçük misafirler için özel faaliyetler yapılmaktadır : hazine avı, havuzda eğlence, futbol, basketbol, disko.
Malta Ghadira MLH 9065, Malta

CONTACT US NOW

Hotel Mellieha Bay, Ghadira ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hotel Mellieha Bay, Ghadira
41
0TRL
Hotel Mellieha Bay, Ghadira

CONTACT

info@ankertravel.net
+90 256 612 45 98
INONU BULVARI NO: 14
    KUSADASI
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.