Diğer Hizmetler - Anker Turizm Travel

Diğer Hizmetler


TRANSFERGenellikle havalimanından olmak üzere; otogardan, limandan, otelden veya misafirlerimizin talep ettiği herhangi bir noktadan; konforlu, klimalı araçlarımızla ve güler yüzlü, nazik, tecrübeli elemanlarımızla sizi gideceğiniz yere güvenle ulaştırıyoruz.


Transfer Rezervasyonu
ARAÇ KİRALAMA
Bağımsız hareket etmek isteyen yolcular için araç kiralamak en ideal seçenektir. Seyahat grubuna ya da aileye göre, ekonomik araç ya da minibüs seçenekleri, sürüş şeklinize göre ise, manuel ya da otomatik vites araçlar mevcuttur. 


Kiralık Araç Rezervasyonu
UÇAK BİLETLERİ
Firmamız, kuruluş yılı olan 1995'ten bu yana IATA (Uluslar Arası Hava Taşımacılığı Birliği) belgesine sahip olup tüm uçak firmalarının yetkili satış acentasıdır. En uygun uçuş bilgisi almak ve rezervasyon yapmak için 0 256 612 45 98 nolu telefonumuzdan bilet departmanımız ile irtibata geçiniz.


Uçak Bileti Rezervasyonu
GEMİ TURLARI
Gemi turları denildiği zaman akla gelen ilk adres www.gemiturlari.com sitemiz ile kolayca gemi seyahatinizi planlayabilirsiniz. Bu konuda önde ve güvenilir hizmetin sunucusu olma başarısı, geride bıraktığımız uzun yılların bize kazandırmış olduğu engin tecrübelere dayanmaktadır.CONTACT

[email protected]
+90 256 612 45 98
INONU BULVARI NO: 14
    KUSADASI
We are not responsible for content on external Web sites. All rights reserved.